Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
 
پنجشنبه
۱۳۹۸
اسفند
۸
 

شرکت تضامنی انصاری و شرکاء دارای مجوز صرافی نوع دو از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در زمینه خرید و فروش ارز،نقل و انتقال ارز در چارچوب مقررات ارزی و کلیه عملیات مربوط به حواله های ارزی از طریق بانکها و موسسات اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی و ارائه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران مجاز خارج ازکشورفعالیت می نماید.

شرایط:

1-طبق قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران احراز هویت مشتری/متقاضی توسط این شرکت الزامی می باشد.

2-ارسال درخواست یا واریز وجه به حسابهای این شرکت بدون هماهنگی قبلی هیچگونه تعهدی برای این شرکت ایجاد نمی کند.این شرکت ملزم به انجام سفارش مشتری/متقاضی در صورت تسویه کامل آنهم پس از توافق و انجام قطعی معامله می باشد.

3-مشتری/متقاضی ملزم به تکمیل فرم درخواست حواله به صورت کامل،خوانا ولاتین می باشد.ومسئولیت بروز هرگونه اشکال از جمله برگشت،تاخیر،بلوکه ارز،.....که بر اساس درج اطلاعات ناقص و یا نادرست در فرم حواله یا نقض قوانین کشوری و بین المللی ایجاد گردد بر عهده مشتری /متقاضی می باشد.و این شرکت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

4-حواله های ارزی صادره بصورت ناخالص بوده و این شرکت در خصوص کارمزد بانک مقصد مسئولیتی ندارد.

5-مشتری/متقاضی تعهد می نماید که در صورتی که حواله های ارزی درخواستی توسط ایشان با قوانین کشوری و بین المللی تعارض پیدا نمود کلیه مسئولیتهای مترتبه را بپذیرد.

6-در صورت تاخیر واریز وجه به حساب ذینفع پس از هفت روز کاری ،مشتری/متقاضی موظف است موضوع را به این صرافی به شکل مکتوب اعلام نماید و کارمزد پیگیری را پرداخت نماید.ضمن آنکه این شرکت فقط تاییدیه های بانک کارگزار و نمایندگان خود را می پذیرد ومشتری/متقاضی باید برای اثبات ادعای خود مستندات لازم را ارائه نماید.

7-در صورت برگشت وجه حواله به هردلیل ازجمله نواقص اطلاعات حساب گیرنده و یا نقض قوانین بین المللی و قوانین تحریم بانکی ایرانیان (با اعلام قبلی شرکت)ضمن آنکه ظرف مدت 24ساغت باید از سوی مشتری/متقاضی  تعیین تکلیف گردد،تسویه حساب و یا انجام حواله جدید از محل حواله برگشتی آنهم به اندازه خالص برگشتی با کسر کارمزدهای مربوطه امکانپذیر میباشد و در صورتی که حواله مربوطه  پس از برگشت به پول ملی تبدیل گردد،نوسان نرخ  از سوی مشتری/متقاضی قابل قبول است.

 
آخرین اخبار بانک مرکزی
 • انجام معاملات مربوط به عملیات بازار باز در 7 اسفند
  پیرو اطلاعیه روز دو‌شنبه5 اسفندماه 1398 در خصوص موضع بانک مرکزی در عملیات بازار باز، بانک مرکزی هیچ سفارش فروشی از طرف بانک ها دریافت نکرد. عدم ارسال سفارش فروش توسط بانک ها نشان دهنده کفایت نقدینگی در بازار بین بانکی و عدم نیاز به تغییر ذخایر با اجرای عملیات بازار باز است.
 • نشست دوره‌ای رئیس‌کل بانک مرکزی با اقتصاددانان برگزار شد
  نهمین نشست دوره‌ای رئیس‌کل بانک مرکزی با اقتصاددانان با محوریت موضوعاتی نظیر اقدامات بانک مرکزی برای ثبات بازار ارز، کنترل  نقدینگی و تأمین منابع مورد نیاز تولید، برنامه‌های مهار تورم، روند عملیات بازار باز، اهمیت صادرات غیرنفتی و تصمیم اخیر FATF ، عصر دیروز در بانک مرکزی برگزار شد.
 • گزارش معاملات مسکن بهمن ماه شهر تهران
  تعداد معاملات آپارتمانهای مسکونی شهر تهران در بهمن ماه سال 1398، به 3. 13 هزار واحد مسکونی رسيد، که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتيب 24.1 و 42.0 درصد افزايش نشان می دهد. 
 • دستورالعمل اجرایی قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور ابلاغ شد
  بانک مرکزی به منظور اجرای تکلیف مقرر در «قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور»، دایر بر تدوین دستورالعمل اجرایی قانون یادشده مشتمل بر تشخیص تسهیلات تولیدی از غیرتولیدی توسط این بانک، دستورالعمل مورد اشاره را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
 • خزانه جواهرات ملی تا پایان هفته جاری تعطیل است
  به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، باتوجه به توصیه های اکید بهداشتی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به ویروس کرونا، خزانه جواهرات ملی تا پایان هفته جاری تعطیل است و بازدید از آن امکان پذیر نیست.
 • لايحه اصلاح ماده يک قانون پولي و بانکي کشور (حذف چهار صفر از واحد پول ملي)
  در طول چند سال گذشته اقدامات مناسبي در خصوص توسعه کمّي و کيفي نظام‌هاي پرداخت الکترونيکي و افزايش اعتبار نظام پردازش چک صورت پذيرفته است؛ اما در خصوص نظام پرداخت نقدي به دليل وجود نرخ‌هاي تورم بالا در دهه‌هاي گذشته و عدم بازبيني در ساختار پولي کشور، تناسب ميان قطع های مختلف اسکناس و مسکوک و ارزش مبادلات مالي روزانه افراد به طور ملموسي از ميان رفته است. 
 8 مهمان حاضر

Design By : AfrAkiA Design & Picture Center